Videolu Konu Anlatımlar

 Sürücü kursuna kayıt işlemlerini tamamladınız ve ehliyet dersleri devam ediyor ve sınav tarihinizde yaklaşmakta. Başarısızlık korkusu çekiyor ve derslere nasıl çalışacağınızı bilmiyorsanız tam şuan yerindesiniz. Sürücü Kursu konularını sizler Ehliyet sınavından başarılı olun diye videolu ve detaylı bir şekilde anlattık. Dersinizi seçin ve çalışmaya başlayın.

Online kayıt sistemimiz ile Ehliyet Kaydınızı internet üzerinden bilgilerinizi bizimle paylaşabilir, kayıt için son adıma kadar getirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın…

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. Web sitemizde sizlerden bazı bilgiler istenilerek Online Kayıt, İletişime Geç, Seni Arayalım veya Başvuru gibi form alanlarımız bulunmaktadır. Bunları biz “[email protected]” mail adresimiz aracılığı ile alıyor ve sizlere gerekli dönüşlerimizi sağlıyoruz. Bu bilgilerinizin paylaşımını istemiyorsanız lütfen formlarımızı doldurmayınız ve doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Formu doldurmanız Uzaktan Eğitim Süreci için istenilen bir durumdur. Bu formu dolduran herkes KVKK metnimizi okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen metnimizi okuyunuz.

TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ
Videolu Konu Anlatımı

ARAÇ TEKNİĞİ BİLGİSİ
Videolu Konu Anlatımı

İLK YARDIM BİLGİSİ
Videolu Konu Anlatımı

TRAFİK ADABI
Videolu Konu Anlatımı

ARA